Boracay turları ile kusursuz kumsallarda tatilin tadına varacaksınız. Özellikle de Boracay adası balayı, dalış, macera ve dingin bir tatil geçirmek isteyenler için.

Boracay Turları Hakkında Bilgi

White Beach & Bulabog Beach en popüler sahillerinden. Buralarda canlı cıvıl cıvıl atmosferde denize doyabilirsiniz. Coco Beach de ayrı güzellikte bir plaj. Deniz, kum, güneş üçlemesinin en kusursuz olanı burada diyebiliriz. Bunun yanı sıra farklı etkinlik seçenekleri de mevcut. Rüzgarla dans etmek için rüzgar sörfü yapabilirsiniz. Yelkenli küçük katamaranlar da denize açılabilir, adanın etrafındaki koyları keşfedebilir, gün batımında yol alabilirsiniz.

Boracay Adası

Binlerce adadan oluşan Filipinler’de, dünyanın en ünlü adalarından biri Boracay adası tam anlamıyla cennet ada.

2012 yılının en güzel adası seçilen Boracay, Manila’nın güneyinde ve Panay Adasının hemen yanında bulunuyor. En uzun kenarı yaklaşık 7 kilometre. Sakin tatili seven balayı çiftleri Boracay turları ile burada eşsiz bir tatil imkanı yaşıyor.

Boracay İklimi

Adada iki mevsim hakim. Bunlardan biri Kasım – Nisan arasındaki Amihan. Diğeri ise Mayıs – Ekim arasındaki Hagabat. Hagabat dönemi yağmurlu geçer. Bu sebeple yukarıdaki aylar dışında gitmenizi tavsiye ederiz. Son zamanlarda spor ve eğlence merkezi olarak adından çokça söz ettiren boracay adası bembeyaz kumsalları, eşsiz duru deniziyle balayı tatili için en mükemmel seçenek haline dönüştü.

Boracay Adası’nın diğer özelliği, Doğu tarafı oldukça rüzgârlı. Yani sörf severler için bulunmaz bir nimet konumunda. Batı tarafı ise tam tersi, yani oldukça sakin.

Boracay Turları &  Eşsiz Tatil

Dingin ortamda tatil geçirmek ve denizin, kumsalın tadını çıkarmak, doyasıya güneş banyosu yapmak isteyen balayı çiftleri için çok uygun. Yaklaşık 4 kilometre olan Boracay Adası nı yürüyerek keşfetmenizi tavsiye ederiz.

Boracay Turları