Boracay Adası Balayı & Dalış turları ile dünyanın çok tercih edilen bölgesi. Ayrıca Boracay otelleri her bütçeye hitap ediyor.

Boracay Otelleri Hakkında Bilgi

Sadece Filipinler değil aynı zamanda Dünya’da da en turistik bölge olarak kabül edilen Boracay adası gelenleri adeta maceraya davet ediyor.

Filipinler yaklaşık 1500 adadan oluşuyor. Boracay, bu adalardan 7km uzunluğunda sahili olanı. Bu adaya gelen misafirlere sahil boyunca sayısız aktivite yapmalarını sağlıyor.

Boracay Otel Fiyatları Nasıl?

Boracay otelleri genel olarak iyi hizmet veriyor. Oteller de iyi bir oda kiralarsanız sahilin tam önünde sadece birkaç metre mesafede konaklayabilirsiniz. Eğer eğlenceyi seviyorsanız sahil üzerinde bulunan eğlence yerlerinin hemen üstünde bulunan oteller de konaklayabilirsiniz.

Boracay otel fiyatları her bütçeye uygun kategorilerde bulunmaktadır. Özellikle de plaj üzerinde olan otellerin hepsi güzeldir.

Boracay Otelleri ve Restoranlar

Boracay da göreceğiniz en uzun beyaz kum White Beach de bulunur. Buradaki Boracay otelleri ve restoranlar sıra sıra dizilmiş haldedir. Sahil boyunca dizili oteller de konaklarken istediğiniz zaman dışarı çıkıp temiz beyaz kumlara ve masmavi denize kendinizi atabilirsiniz. Kalacağınız yeri belirlemek için beğendiğiniz restorana yakın bir oteli seçebilirsiniz.

Boracay otelleri dünya mutfağının bir çok yemeğini sunmaktadır. Restoranlarda deniz mahsulleri çok lezzetlidir. Ayrıca damak tadınıza uygun yemekler de bulabilirsiniz.

Otellerde hoşunuza gidecek bir başka güzellik ise masaj. Masaj imkanı Boracay otelleri içerisinde olduğu gibi sahilde bu işi yapan seyyar masajcılara da sunmaktadır.

Boracay Turları