Boracay balayı turları ile en sakin en şiirsel tatilini yaşayacaksınız. Bembeyaz kumsallarında aşkın tadına Boracay adası balayı tatilinizde varacaksınız.

Boracay Balayı Turları Hakkında Bilgi

Boracay balayı konusunda gidilebilecek en güzel adalardan biri. White Beach & Bulabog Beach en bilinen popüler sahillerinden. Buralarda canlı cıvıl cıvıl bir atmosferde denize doyabilirsiniz. Coco Beach de ayrı güzellikte bir plaj. Deniz, kum, güneş üçlemesinin en kusursuz olanı burada diyebiliriz. Bunun yanı sıra farklı etkinlik seçenekleri de mevcut. Rüzgarla dans etmek için rüzgar sörfü yapabilirsiniz. Yelkenli küçük katamaranlarda denize açılabilir, adanın etrafındaki koyları keşfedebilir, gün batımında yol alabilirsiniz. Halen balayı tercihinizde nereye giderim diye düşünüyorsanız Boracay balayı tercihinizde en doğru seçim olacaktır.

Boracay Plajları & Kafeleri

Boracay balayı için aktivitesi yoğun bir ada. Plajlarda yer alan gündüz vakti kafe olarak kullanılan yerler, güneş battığında bara dönüşüyor. Canlı müzik eşliğinde kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz. Ada kendi içinde 3 kısma ayrılıyor. Her birine istasyon adı veriliyor. İstasyon 2 oldukça hareketli kısım. Gece eğlence merkezlerini burada bulabilirsiniz.

İstasyon 2’de alışveriş yapacağınız, sevdiklerinize veya kendinize hatıra için eşyalar alabileceğiniz D-Mall sokağı bulunuyor. İstasyon 3’te adanın dingin yüzünü göreceksiniz. Gün batımını burada izleyebilir, romantik anlar yaşayabilir, günün yorgunluğunu burada çıkarabilirsiniz.

Boracay Yemek Kültürü

Yemek konusunda çok zengin deniz ürünleri menüsü sunuyor. Deniz ürünleri tabağı kesinlikle çok lezzetli. Yengeç, istiridye, jumbo karides, enfes balıklar… İştah açısı sunumlarıyla adadakiler ağzının tadını biliyor. Filipinliler’in romu ünlü. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. İsterseniz dünya mutfağından her türlü lezzeti de bulabilirsiniz. Sınırlama yok, enfes lezzetler var. Boracay balayı tatili için her türlü imkanı sunuyor.

Boracay Turları