Boracay adası hakkında bilgi, ulaşım, yemek, oteller, plajlar, sahiller, aktiviteler, dalış turları, balayı otelleri, deniz, eğlence & gece hayatı.

Boracay Adası Hakkında Bilgi

Boracay adası Filipinler’de yer alır. Başkent Manila’nın güneyindedir. Adaya ulaşım Manila’dan kalkan gemiyle sağlanır. Yol süresi 5 saat sürmektedir. Uçak ile gitmek isterseniz 45 dakikadır.

Boracay adası 2012 de dünyanın en iyi adası olarak ödüllendirilmiştir. En popüler adalarından birisidir. Aynı zamanda 30’dan fazla plaj barındırmaktadır.

Boracay Adası Sahilleri

Boracay plajları boyunca oteller sıralanmış bulunmaktadır. Sahil üzerinde restoran & kafe mevcuttur. Boracay gece hayatı için de çok popülerdir. Gece ve gündüz sınırsız eğlenebilir ve sayısız aktivite yapabilirsiniz.
Sahil boyunca uzanan beyaz kumsallar, masmavi deniz palmiye ağaçları ve gün sonunda unutulmaz bir gün batımı ile hayalini kurduğunuz tatili yapabilirsiniz.

Boracay Adası Deniz & Eğlence

Boracay adası gün boyunca deniz & güneş eğlencesi sunmasının yanısıra sayısız aktivite seçenekleri ile de size mükemmel tatil imkanları sunar. Şnorkel dalış, sörf, yelkenli, deniz gezisi, ada gezisi, deniz kaskıyla sualtı yürüyüşü, plaj voleybolu, frizbi ve daha bir çok aktiviteyi adada yapabilirsiniz.

Gün sonunda ise sahillerde kurulu masalarda yemek yiyerek gün batımını izleyebilirsiniz. Boracay adası dünya mutfağının birçok lezzetini barındırmaktadır. Geceyi takip eden saatlerde ise kumsal üzerindeki barlarlarda kendinizi eğlencenin ritmine bırakabilirsiniz.

Boracay Adası Otelleri & Plajları

Sahile yakın kalkmak isterseniz kumsala birkaç adım mesafede konaklama yerleri de mevcuttur.

Boracay adası 3 farklı ana bölgeye sahiptir.

White Beach Station 1: Buradaki konaklama ücretleri yüksektir. Diğer 2 bölgeye göre daha sakin bir tatil imkanı sunar.

White Beach Station 2: Adanın tüm ritmi burada atmaktadır. Eğlence ve hareketi seviyorsanız bu bölgedeki otelleri tercih edebilirsiniz.

White Beach Station 3: Sakin bir konaklama bölgesidir. Kalabalıktan uzak, deniz, kum ve güneşin tadını palmiyelerin altında çıkarabilirsiniz.

Boracay Turları